Over Finfisco, Uw zaak in balans!

Financiële & Fiscale Onderneming

Ons boekhoudkantoor is gelegen in het centrum van Zonhoven.

Graag stellen wij u onze diensten en filosofie voor in enkele krachtige zinnen:

Een verzorgde boekhouding en fiscale optimalisatie is in uw belang voor ons prioritair.
Advies & begeleiding, dat is hetgeen u van uw boekhouder vraagt, dit is hetgeen u van ons mag verwachten.
Uw boekhouding omvormen tot een volwaardig beleidsinstrument om een ondersteunende rol te spelen in uw bedrijfsstrategie.

U wenst een nieuwe zaak op te starten?

Als starter mag u rekenen op een volledige dienstverlening bij de aanvang van uw activiteiten. Tijdens het eerste gesprek trachten wij een beeld te vormen van uw ideeën en bedoelingen zodat wij samen met u een gepaste fiscale en juridische structuur kunnen opzetten. Dit verder uitwerken en gieten in een financieel plan is zeker geen overbodige luxe bij een goede start!

 

Een ervaren team staat voor u klaar

Zonhoven

Geert Degens
Partner, Fiscaal Accountant
geert@finfisco.be
Mario Nardiello
Partner, Accountant
mario@finfisco.be
Tamara Raymakers
Partner, Gecertificeerd Fiscaal Accountant
tamara@finfisco.be
Kristof Vandenrijt
Partner, Fiscaal Accountant
kristof@finfisco.be
 
Mélissa Droogmans
Junior Dossierbeheerder, Intern Accountant
melissa@finfisco.be
Luca Musone
Assistent Dossierbeheerder
luca@finfisco.be
Yves Peuskens
Assistent Dossierbeheerder, Stagiair Fiscaal Accountant
yves@finfisco.be
Christel Vandebosch
Junior Dossierbeheerder
christel@finfisco.be
 
Mirella Vandeput
Assistent Dossierbeheerder
mirella@finfisco.be
Kelly Degraen
Junior Dossierbeheerder
kelly@finfisco.be
Charlotte Coenen
Assistent Dossierbeheerder
charlotte@finfisco.be
Diana Merta
Assistent Dossierbeheerder
diana@finfisco.be
 
Iris Tetteroo
Junior dossierbeheerder, Stagiair Fiscaal Accountant
iris@finfisco.be
Elke Mertens
Senior Dossierbeheerder, Intern Gecertificeerd Fiscaal Accountant
elke@finfisco.be
Inge Loix
Assistent Dossierbeheerder
inge@finfisco.be
Loredana Ria
Secretariaat, Assistent Dossierbeheerder
loredana@finfisco.be
 

Oudsbergen

Dorien Eerdekens
Partner, Fiscaal Accountant
dorien@finfisco.be
Stéphanie Arits
Assistent Dossierbeheerder
stephanie@finfisco.be